Darujte vašim blízkym to, čo ich skutočne poteší.

Darčeková karta
Fresh Market

Ak hľadáte darček k narodeninám alebo k sviatku, vami obdarovaný určite ocení darček, ktorý si vyskladá presne podľa toho, čo sa mu páči a čo mu chutí.
logologo

Darčeková karta je platobná karta s predplateným kreditom. Môžete ju nabiť len raz a to v ľubovoľnej hodnote od 10 € do 250 €.

Darčeková karta je platná po dobu 12 mesiacov od dátumu jej aktivácie.

Darčekovú kartu je možné použiť opakovane až do vyčerpania výšky kreditu.

Darčeková karta sa používa prostredníctvom načítania magnetického pásika.

Ako to funguje

Ako funguje darčeková
karta Fresh Market?

Kartou je možné platiť vo všetkých prevádzkach vo Fresh Markete, ktoré ponúkajú možnosť platby kartou. Darčekovú kartu nemožno uplatniť v obchodoch, kde sa dá platiť iba hotovosťou: Davídkovo koření, Samé dobroty a Boutique Balkan.

Ako získať Fresh Market darčekovú kartu?

Kartu si môžete zakúpiť online TU, alebo priamo vo Fresh Markete počas otváracích hodín podľa dohody na emailovej adrese marketing@freshmarket.sk alebo na telefónnom čísle +421 910 879 805

Karta je platná jeden rok od vydania a kúpa darčekovej karty je možná len debetnou alebo kreditnou kartou, nie v hotovosti. Všeobecné obchodné podmienky používania darčekovej karty si prečítate TU.

Skontrolovať zostatok

Už máte svoju darčekovú kartu?

Peňažný zostatok si ako držiteľ karty viete jednoducho skontrolovať cez QR kód, ktorý nájdete na zadnej strane karty alebo zadajte Token číslo zo zadnej strany vašej karty TU.