Farmárska zabíjačka 2014 + Ondrejský farmársky trh 2014

Srdečne Vás pozývame do Fresh Marketu na Farmársku zabíjačku 2014 a Ondrejský farmársky trh 2014, ktoré sa budú konať 28. a 29. novembra 2014. Príďte zažiť atmosféru dedinskej zabíjačky a nakúpiť si poctivé potraviny.

Rýchla navigácia: materiály pre predajcov (naspodku)

Farmárska zabíjačka 2014 ponúkne návštevníkom okrem ukážok z procesu samotnej zabíjačky aj tradičné zabíjačkové špeciality, regionálne mäsové výrobky vyrábané tradičnými postupmi a guláš varený na mieste. Chýbať nebude ani ďalšie občerstvenie.

Ondrejský farmársky trh 2014 je v poradí jedenásty farmársky trh vo Fresh Markete. Tešiť sa môžete aj na kvalitné slovenské potraviny farmárskeho pôvodu ako je zelenina, ovocie, ovocné šťavy, syry, mlieko a mliečne výrobky z kravského i ovčieho mlieka, med, mak, orechy, mäso, gazdovské mäsové špeciality, biopotraviny, víno či medovina.

Cieľom farmárskych trhov a sezónnych podujatí je posilniť tradíciu v predaji slovenských poľnohospodárskych produktov, poctivých základných potravín, regionálnych špecialít a sčasti aj remeselných výrobkov.

KEDY
V piatok 28. novembra od 9.00 do 19.00.
V sobotu 29. novembra od 9.00 do 16.30.

POZVÁNKA
web/ (táto stránka) ~ facebook

FOTKY ~ na facebooku

ZOZNAM PREDAJCOV
Mäsovýroba VEPI s.r.o. ~ web
a ďalší

PROGRAM ~ ukážky z procesu samotnej zabíjačky ~ ľudová kapela Kozovanka

PREDOŠLÝ ROČNÍK
2013 ~ web ~ facebook ~ facebook (BSK) ~ fotky ~ fotky (BSK)

VÝZVA VEREJNOSTI
Ak máte svojho obľúbeného farmára/predajcu a chcete ho tam vidieť, kontaktujte organizačného garanta p. Paulena (0911 818 289, obchod@freshmarket.sk). Ďakujeme.

Tešíme sa na všetkých.

zabijacka plagat

MATERIÁLY PRE PREDAJCOV
Ak sa chcete zúčastniť ako predajcovia, pošlite nám záväznú prihlášku najneskôr v pondelok 24. novembra 2014. Tu si môžete stiahnuť všetky potrebné dokumenty.

pozvánka ~ doc ~ pdf
záväzná prihláška ~ doc ~ pdf
pulty ~ doc ~ pdf