Veľkonočný farmársky trh 2015

Srdečne Vás pozývame do Fresh Marketu na Veľkonočný farmársky trh 2015, ktorý sa bude konať druhý jarný víkend 27. a 28. marca 2015. Príďte zažiť veľkonočnú atmosféru a nakúpiť si poctivé potraviny nielen na svoj veľkonočný stôl.

velka noc FRESH MARKET

Rýchla navigácia: materiály pre predajcov (naspodku)

Predajcovia ponúknu najmä potraviny farmárskeho pôvodu ako syry, mlieko a mliečne výrobky z kravského i ovčieho mlieka, korbáčiky, med, mak, orechy, jahňacinu, mäso z diviny a mangalice, králiky, gazdovské mäsové špeciality, biopotraviny, jablká, ovocné šťavy, víno. Chýbať nebude ani tradičné občerstvenie, veľkonočné maškrty či domáce koláče. A samozrejme kraslice, korbáče a remeselné výrobky.

Veľkonočný farmársky trh 2015 je v poradí štrnásty farmársky trh vo Fresh Markete a štvrtý veľkonočný. Tradíciu sezónnych trhov sme odštartovali práve Veľkonočným trhom v roku 2012. Zúčastnia sa ho predajcovia z viacerých kútov Slovenska. Cieľom farmárskych trhov a sezónnych podujatí je posilniť tradíciu v predaji slovenských poľnohospodárskych produktov, poctivých základných potravín, regionálnych špecialít a sčasti aj remeselných výrobkov.

KEDY
V piatok 27. marca od 8.00 do 19.00.
V sobotu 28. marca od 8.00 do 16.00.

POZVÁNKA
web ~ www.freshmarket.sk/velkonocny-farmarsky-trh-2015/ (táto stránka)
facebook ~ www.fb.com/events/792063110868268/

FOTKY ~ na facebooku

ZOZNAM PREDAJCOV ~ pestrý veľkonočný mix :)

PROGRAM ~ testovanie bicyklov Scott (bicykle-pp.sk)

VEĽKÁ NOC ~ v tradičnej ľudovej kultúre

VÝZVA VEREJNOSTI
Ak máte svojho obľúbeného farmára/predajcu a chcete ho tam vidieť, pošlite mu odkaz na túto stránku. Naspodku nájde pokyny a materiály pre predajcov. Ďakujeme.

Tešíme sa na všetkých.

PREDOŠLÉ ROČNÍKY
2014 ~ web ~ facebook ~ fotky
2013 ~ web ~ facebook ~ fotky
2012 ~ web ~ facebook ~ fotky

plagat FESHMARKET velkanoc

MATERIÁLY PRE PREDAJCOV
Ak sa chcete zúčastniť ako predajcovia, pošlite nám záväznú prihlášku najneskôr v pondelok 23. marca 2015. Tu si môžete stiahnuť všetky potrebné dokumenty.

pozvánka ~ doc ~ pdf
záväzná prihláška ~ doc ~ pdf
pulty ~ doc ~ pdf
inštrukcie ~ doc ~ pdf

navigacna FESH velkanoc