September 2016 v detskom kútiku

Samoobslužný detský kútik s jedálenskou a hracou časťou je návštevníkom dostupný počas celých otváracích hodín Fresh Marketu. V septembri 2016 ho však štartujeme na vyššie obrátky.

Pripravili sme pre vás rodinné pondelky a cvičebné MamaFit stredy.

Rodinné pondelky budú patriť zaujímavým informáciám, rodičovským tipom i radám, ale zábavu zažijú aj vaše ratolesti.

MamaFit stredy sme vyhradili aktívnemu cvičeniu MamaFit pre mamičky a ich drobcov. Naša trénerka z EfectFit prispôsobí cviky zloženiu a schopnostiam detí i mám. Cvičenie je vhodné pre bábätka, aj pre 3-ročné detičky.

Informácie nájdete aj v evente na facebooku.

Vstup je zdarma, stačí prísť :)

Kde

Detský kútik nájdete na poschodí naľavo od centrálneho schodiska (pozrite si plánik). Mapu a možnosti parkovania nájdete v kontaktoch.

Kedy

V pondelky a stredy v čase od 15.30 do 16.30.

Rodinné pondelky – termíny

12. 09. ~ Krúžky v škole
19. 09. ~ Angličtina pre najmenších
26. 09. ~ Divadielko pre najmenších ~ Záchranná akcia

MamaFit stredy – termíny

14., 21. a 28. septembra

Rodinné pondelky – program
Krúžky v škole (12. 09.)

Nový školský rok odštartoval a k nemu patria aj rôzne záujmové aktivity pre vaše ratolesti. Prvý rodinný pondelok bude preto zameraný práve na krúžky v škole.

Lubo Tomko z OZ Krúžky v škole prezradí, ako vybrať správny krúžok, aké krúžky je možné navštevovať priamo na základných a materských školách v Bratislave a okolí a na čo si pri výbere krúžkov dať pozor.

Šport, divadlo, počítače, hudba či tvorivá činnosť? Neváhajte a vyberte svojmu dieťaťu krúžok, ktorý bude jeho srdcu blízky. Krúžky na školách sa začínajú už 3. októbra 2016.

Angličtina pre najmenších (19. 09.)

One, two, three, včelička je bee, four, five, six, prasiatka sú pigs…

Vedeli ste, že s výukou cudzieho jazyka u detí je ideálne začať už spolu s materinským jazykom? Alebo že existujú aj špeciálne kurzy, na ktorých cibria svoju angličtinu aj mamy, zatiaľ čo sa deti spolu hrajú?

Rodinný pondelok sa tentokrát bude niesť v duchu anglického jazyka. Venovať sa vám bude Lili Wienková z jazykovej školy Class. Takže maminky i deti WELCOME.

Divadielko pre najmenších (26. 09.)

Záchranná akcia – dcéru pirátskeho kapitána unesie drak a tak sa pirát Džek spolu s deťmi vydajú na záchrannú akciu. Podarí sa mu to? Príďte zažiť interaktívne divadlo na vlastnej koži a ponorte sa do čarov rozprávky.

Fotogaléria

(kliknite na obrázok pre zväčšenie)

Ďalšie aktivity

Ďalšie aktivity vhodné pre deti nájdete pod značkou deti. Všetky podujatia nájdete na stránke Podujatia alebo ako eventy na facebooku.

Dátum poslednej aktualizácie: 22. 09. 2016