Nový Fresh Market otvoríme v stredu 24. februára

Milí priaznivci, konečne otvoríme brány Fresh Marketu. Už túto stredu 24. februára od 8. hodiny rannej vás radi uvítame v našej novej budove na Rožňavskej 1A (mapa). Pridajte sa k udalosti na facebooku.

otvarame

V pôvodných otváracích hodinách u nás nájdete všetko, na čo ste boli zvyknutí, a omnoho viac. Väčšina prevádzok už bude otvorená, ostatné otvoria do konca marca. Chýbať nebudú ani obľúbení trhovníci. Zoznam otvorených prevádzok a aktualizované pôdorysy si môžete pozrieť tu: na prízemí nájdete prevažne obchody, na poschodí prevažne gastro prevádzky.

K dispozícii bude zatiaľ 303 parkovacích miest v podzemnej garáži, kapacita v starom Fresh Markete bola 150 miest. V budove i okolí budú pokračovať dokončovacie stavebné práce. Dobudovať sa majú najmä vonkajšie parkovacie plochy s kapacitou takmer 600 miest.

Organizačné detaily čoskoro nájdete v článku Nový Fresh Market – často sa pýtate (FAQ). O aktuálnom vývoji vás budeme priebežne informovať na našej stránke pod štítkom nový Fresh Market a sociálnych sieťach facebook, google+, twitter.

Tešíme sa na všetkých.

Váš Fresh Market

Súvisiace odkazy:
21. 02. 2016 | Tento oznam na našom facebooku, google+ a twitteri
28. 01. 2016 | Nový Fresh Market otvoríme až vo februári
28. 09. 2015 | Nový Fresh Market – často sa pýtate (FAQ)
08. 06. 2015 | Fresh Market dočasne zatvoríme 30. júna 2015