Melónové hodovanie 2013

Srdečne vás pozývame na osviežujúce Melónové hodovanie 2013 do bratislavského Fresh Marketu, ktoré sa bude konať posledný jarný víkend 14. a 15. júna 2013.

Melóny žlté i červené, čerstvé, šťavnaté, voňavé a to všetko za bezkonkurenčné ceny! Medzi predávanými produktmi nájdete aj melónový olej (z jadierok), ale hlavne kvalitné slovenské potraviny farmárskeho pôvodu ako je zelenina, ovocie, ovocné šťavy, syry, mlieko a mliečne výrobky z kravského i ovčieho mlieka, med, mak, orechy, mäso, mäsové špeciality, biopotraviny, víno či medovina. Prebiehať budú ukážky ťahania tradičnej štrúdle – hľadajte v blízkosti stánku Mak z Jarnej :)

Cieľom farmárskych trhov a hodovaní je posilniť tradíciu v predaji slovenských poľnohospodárskych produktov, poctivých základných potravín, regionálnych špecialít a sčasti aj remeselných výrobkov.

POZVÁNKA ~ PDF ~ PNG

KEDY
V piatok 14. júna 2013 od 8.00 do 19.00.
V sobotu 15. júna 2013 od 8.00 do 16.00.

ZOZNAM PREDAJCOV
pripravuje sa

FOTKY
galéria hodovania na facebooku*
galéria ťahania štrúdle na facebooku*
* galéria je voľne dostupná aj bez registrácie na tejto sociálnej sieti

UDALOSŤ NA FACEBOOKU
www.facebook.com/events/473227456095470/
Pridajte sa, diskutujte, pozvite svojich blízkych a známych alebo zdieľajte na svojom profile.

VÝZVA VEREJNOSTI
Ak máte svojho obľúbeného farmára/predajcu a chcete ho tam vidieť, kontaktujte organizačného garanta p. Paulena (0911 818 289, obchod@freshmarket.sk).

Ďakujeme a tešíme sa na všetkých.

ORGANIZÁTOR
Organizátorom podujatia je prevádzkovateľ Fresh Marketu, spoločnosť Vienna Invest, spol. s r. o. Podujatie sa koná bez finančnej podpory štátu a samosprávy.