Fresh Market Kryptomeny Brew Bar Cafe 2017-08-12

Kryptomeny v Brew Bar Café

V sobotu 12. augusta 2017 prebehne v kaviarni Brew Bar Café netradičný workshop. Nebude sa však týkať kávovej komodity, ale kryptomien ako Bitcoin či Litecoin.

Príďte si vykúšať moderné platenie – stačí vám zvedavosť, smartfón a chuť na kávu.

Kedy

V sobotu 12. augusta 2017 od 10.00 do 13.00.

Termín sa týka workshopu, akceptácia kryptomien bude nepretržitá.

Kde

V kaviarni Bew Bar Café v budove Fresh Marketu na Rožňavskej 1A v Bratislave. Mapu a možnosti parkovania nájdete v kontaktoch.

Platba kryptomenou

Po pár mesiacoch fungovania bankomatu na kryptomeny Cryptodiggers.eu sa u nás objavila prvá lastovička, ktorá v nej akceptuje platbu (už od 14. júla 2017).

Brew Bar ponúka počas workshopu pri platbe digitálnou menou (BTC, LTC, DASH) 50% zľavu na kávové nápoje a magazín Hajpster za 5 €.

Informácie o digitálnej mene

Dobrovoľníčky z Bitcoin komunity budú oblečené v tričkách s QR kódom na inštaláciu bitcoinovej peňaženky pre rôzne platformy telefónov.

Pomôžu vám s celým procesom inštalácie, spustenia a nabitia bitcoinovej peňaženky v bankomate Cryptodiggers.eu – a tiež s následnou platbou v Brew Bare.

Dozviete sa o mýtoch okolo Bitcoinu, aj o výhodách a fungovaní digitálnych mien. Na plátno sa budú premietať videá, rozhovory a infografiky. Na stoloch nájdete letáky.

Pozvánka

web (táto stránka) ~ facebook

Organizátor

Workshop organizujú ľudia z bitcoinovej komunity, Cryptodiggers.eu a Brew Bar Café.

Ďalšie podujatia >>

Kalendár podujatí nájdete aj na facebooku >>