Fresh Market Jablkove hodovanie 2017-10

Jablkové hodovanie 2017

Holdujete jablkám? Príďte 6. a 7. októbra 2017 jablkovo hodovať do Fresh Marketu.

Skočiť na fotogalériu (naspodku)

Budete môcť ochutnať všakovaké jablkové maškrty a nakúpiť si poctivé potraviny. Chýbať nebude ani tradičné občerstvenie. Pre najmenších sme na sobotu pripravili jablkové tvorivé dielne a súťaže.

Tešíme sa na všetkých :)

Pozvánka

web (táto stránka) ~ facebook

Kedy

V piatok 6. októbra 2017 od 10.00 do 19.00.
V sobotu 7. októbra* 2017 od 9.00 do 16.00.

* Oficiálny termín v celej župe

Kde

Vo Fresh Markete na Rožňavskej 1A v Bratislave. Mapu a možnosti parkovania nájdete v kontaktoch.

Ponuka

Jablkové hodovanie ponúkne chutné jabĺčka najrôznejších odrôd, množstvo jablkových chuťoviek, ako napríklad ovocné šťavy, koláče, štrúdle, raw špeciality či jablkové pivo.

Tešiť sa môžete aj na kvalitné potraviny ako je zelenina, ovocie, ovocné šťavy, syry, mlieko a mliečne výrobky z kravského i ovčieho mlieka, med, mak, orechy, mäso, gazdovské mäsové špeciality, biopotraviny, víno či medovina. V sezónnej ponuke bude burčiak a mladé víno.

Program pre deti

Sobotné jablkové tvorivé dielne a súťaže pre najmenších: jabĺčka budeme nielen jesť, ale aj kresliť, lepiť, vystrihovať, počítať… ?????

Vstupné?

Zdarma. Nula eur.

Jablkové hodovanie

Jablkové hodovanie ® sa súbežne koná na viacerých miestach v Bratislavskej župe a získalo si veľkú priazeň verejnosti. Vo Fresh Markete sa bude konať už piaty raz (2016, 2014, 2013, 2012).

Organizátor

Podujatie neorganizuje Fresh Market. Hlavným organizátorom je Malokarpatské osvetové stredisko v Modre, Bratislavský samosprávny kraj a Národná sieť rozvoja vidieka. Partnerom je aj spoločnosť Boni Fructi | Dobré jablká, ktorá má vo Fresh Markete svoju predajňu už od roku 2010.

Fotogaléria

(kliknite na obrázok pre zväčšenie)

Ako bolo?

pripravujeme

Ďalšie podujatia >>

Kalendár podujatí nájdete aj na facebooku >>