Jablkové hodovanie 2014 + Jesenný farmársky trh 2014

Holdujete jablkám? Príďte jablkovo hodovať. Srdečne Vás pozývame do Fresh Marketu na Jablkové hodovanie 2014 a Jesenný farmársky trh 2014, ktoré sa budú konať 10. a 11. októbra 2014. Príďte ochutnať všakovaké jablkové maškrty a nakúpiť si poctivé potraviny.

_JH 2014 - billboard - upraveny

Ide o desiaty farmársky trh vo Fresh Markete, ktorý sa po tretí raz uskutoční v súbehu s úspešným regionálnym podujatím bratislavskej župy Jablkové hodovanie®. Jablkové hodovanie si získalo veľkú priazeň verejnosti v miestach svojho konania. Hlavným organizátorom Jablkového hodovania je Malokarpatské osvetové stredisko v Modre. Na sponzorovaní Jablkového hodovania sa podieľa aj spoločnosť Dobré jablká, ktorá má vo Fresh Markete kamennú predajňu. Organizátorom Jesenného farmárskeho trhu 2014 je prevádzkovateľ Fresh Marketu, spoločnosť Vienna Invest, spol. s r. o.

Jablkové hodovanie ponúkne chutné jabĺčka najrôznejších odrôd, množstvo jablkových chuťoviek, ako napríklad ovocné šťavy, koláče či štrúdle. A možno bude aj jablčný mušt :) Tešiť sa môžete aj na kvalitné slovenské potraviny farmárskeho pôvodu ako je zelenina, ovocie, ovocné šťavy, syry, mlieko a mliečne výrobky z kravského i ovčieho mlieka, med, mak, orechy, mäso, gazdovské mäsové špeciality, biopotraviny, víno či medovina. Chýbať nebude ani tradičné občerstvenie.

Cieľom farmárskych trhov a sezónnych hodovaní je posilniť tradíciu v predaji slovenských poľnohospodárskych produktov, poctivých základných potravín, regionálnych špecialít a sčasti aj remeselných výrobkov.

KEDY
V piatok 10. októbra od 8.30 do 19.00. (Jesenný farmársky trh 2014)
V sobotu 11. októbra od 7.00 do 16.00. (Jesenný farmársky trh 2014 + Jablkové hodovanie 2014)

POZVÁNKA
web ~ www.freshmarket.sk/jablkove-hodovanie-2014/ (táto stránka)
facebook ~ www.fb.com/events/1400122450210225/ ~ Pridajte sa, diskutujte, pozvite svojich blízkych a známych alebo zdieľajte na svojom profile.

FOTKY ~ na facebooku

ZOZNAM PREDAJCOV ~ pripravujeme

PROGRAM
pripravujeme
Možno sa zastaví aj bratislavský župan. Ktovie, či si pochutí na jabĺčkach v župane :)

INÉ LOKALITY
Ak chcete navštíviť Jablkové hodovanie na inom mieste Bratislavskej župy, odporúčame sledovať stránku www.fb.com/jablkovehodovanie.

PREDOŠLÉ ROČNÍKY
2013 ~ web ~ facebook ~ fotky
2012 ~ web ~ facebook ~ fotky ~ fotky (BSK)

VÝZVA VEREJNOSTI
Ak máte svojho obľúbeného farmára/predajcu a chcete ho tam vidieť, kontaktujte organizačného garanta p. Paulena (0911 818 289, obchod@freshmarket.sk). Ďakujeme.

Ďakujeme a tešíme sa na všetkých.

JH-2014_A2_fresh

MATERIÁLY PRE PREDAJCOV
Ak sa chcete zúčastniť ako predajcovia, pošlite nám záväznú prihlášku najneskôr v piatok 3. októbra 2014. Tu si môžete stiahnuť všetky potrebné dokumenty.
pozvánka ~ doc ~ pdf
záväzná prihláška ~ doc ~ pdf
pulty ~ doc ~ pdf