Jablkové hodovanie 2013 + Jesenný farmársky trh 2013

Holdujete jablkám? Príďte jablkovo hodovať. Srdečne Vás pozývame do Fresh Marketu na Jablkové hodovanie 2013 a Jesenný farmársky trh 2013, ktoré sa budú konať 11. a 12. októbra 2013. Príďte ochutnať všakovaké jablkové maškrty a nakúpiť si poctivé potraviny.

Ide o siedmy farmársky trh vo Fresh Markete, ktorý sa po druhý raz uskutoční v súbehu s úspešným regionálnym podujatím bratislavskej župy Jablkové hodovanie. Jablkové hodovanie si získalo veľkú priazeň verejnosti v miestach svojho konania a je súčasťou Župnej jesene, ktorá zastrešuje mnohé tradičné jesenné podujatia v Bratislavskom samosprávnom kraji. Hlavným organizátorom Jablkového hodovania je Malokarpatské osvetové stredisko v Modre. Na sponzorovaní Jablkového hodovania sa podieľa aj spoločnosť Dobré jablká, ktorá má vo Fresh Markete kamennú predajňu. Organizátorom Jesenného farmárskeho trhu 2013 je prevádzkovateľ Fresh Marketu, spoločnosť Vienna Invest, spol. s r. o.

Jablkové hodovanie ponúkne chutné jabĺčka najrôznejších odrôd, množstvo jablkových chuťoviek, ako napríklad ovocné šťavy, koláče či štrúdle. A možno bude aj jablčný mušt :) Tešiť sa môžete aj na kvalitné slovenské potraviny farmárskeho pôvodu ako je zelenina, ovocie, ovocné šťavy, syry, mlieko a mliečne výrobky z kravského i ovčieho mlieka, med, mak, orechy, mäso, gazdovské mäsové špeciality, biopotraviny, víno či medovina. Chýbať nebude ani tradičné občerstvenie.

Cieľom farmárskych trhov a hodovaní je posilniť tradíciu v predaji slovenských poľnohospodárskych produktov, poctivých základných potravín, regionálnych špecialít a sčasti aj remeselných výrobkov.

PREDOŠLÝ ROČNÍK ~ web ~ facebook (dostupné aj bez registrácie na tejto sociálnej sieti)

KEDY
V piatok 11. októbra od 8.30 do 19.00. (Jesenný farmársky trh 2013)
V sobotu 12. októbra od 7.00 do 16.00. (Jesenný farmársky trh 2013 + Jablkové hodovanie 2013)

POZVÁNKA
Pozvánka do Fresh Marketu ~ PNG ~ PNG 2
Všeobecná pozvánka do celej župy (zdroj) ~ PNG
Súčasť Župnej jesene (zdroj) ~ PDF ~ PNG

ZOZNAM PREDAJCOV ~ PDF

PROGRAM:
V sobotu o 13.00 vystúpi folklórny súbor Dolina.
A možno sa zastaví aj bratislavský župan Pavol Frešo. Ktovie, či si pochutí na jabĺčkach v župane :)

UDALOSŤ NA FACEBOOKU*
www.facebook.com/events/519957434754819/
Pridajte sa, diskutujte, pozvite svojich blízkych a známych alebo zdieľajte na svojom profile.
* dostupné aj bez registrácie na tejto sociálnej sieti

FOTKY
galéria na facebooku*
* galéria je voľne dostupná aj bez registrácie na tejto sociálnej sieti

PREDOŠLÝ ROČNÍK
2012 ~ web ~ facebook ~ fotky ~ fotky (BSK)

VÝZVA VEREJNOSTI
Ak máte svojho obľúbeného farmára/predajcu a chcete ho tam vidieť, kontaktujte organizačného garanta p. Paulena (0911 818 289, obchod@freshmarket.sk). Ďakujeme.

Ďakujeme a tešíme sa na všetkých.