Hviezda týždňa: Vynikajúce chorvátske paštéty (Chuť Chorvátska)

Mňam! To je to, čo nás ako prvé napadne pri našej novej hviezde týždňa. Vynikajúce chorvátske paštéty sú ideálnym spoločníkom aj počas tejto sychravej jesene.

Skočiť na fotogalériu (naspodku)

Vybrať si môžete z piatich druhov: Nová treska, Olivka, Krevetka, Lososka a Cícerka. Pre delikatesy z Chorvátska už nemusíte cestovať stovky kilometrov, stačí si skočiť do Fresh Marketu a navštíviť prevádzku Chuť Chorvátska.

Ochutnávka zdarma

Chutné paštéty sa tešia veľkej obľube a o ich super chuti sa môžete presvedčiť tento týždeň aj sami, počas ochutnávky zdarma, ktorá bude počas celej akcie prebiehať v prevádzke Chuť Chorvátska.

Cenová akcia

Okrem toho, Cícerku zoženiete aj v špeciálnej akcii so zľavou 30 %.

Platnosť

uto 08. 11. ~ sob 19. 11. 2016 (45. a 46. týždeň)

Chuť Chorvátska

~ chorvátske potraviny (lahodné pršuty, olivy, olivový olej, rybacie a zeleninové nátierky) ~ web ~ facebook ~ instagram

Predajňa je otvorená počas pracovných dní i v sobotu. Nájdete ju na prízemí (pozrite si plánik).

Ponúka to, čo ste predtým mohli ochutnať iba počas slnečných dovoleniek v Chorvátsku. Práve odtiaľ pochádzajú všetky dobroty, ktoré tu nájdete (skrátka žiadne napodobeniny).

Či už obľubujete výborné šunky, ktoré sú v premióvej kvalite s obsahom 90 % mäsa a bez sójového lecitínu, alebo tradičný pršut, ktorý obsahuje až 97 %, mäsa všetko nájdete priamo tu.

V ponuke majú aj výborné syry. Kto by odolal klasike Pašskému syru vyrobenému bez použitia akejkoľvek chémie? Z extra panenských olivových olejov si môžete naozaj vyberať, taká je tu široká ponuka.

Hviezda týždňa na sociálnych sieťach

facebook (produkt) ~ facebook (prevádzka) ~ instagram ~ twitter ~ google+

Krátky odkaz na tento článok: http://bit.ly/2kefBuY

Fotogaléria

(kliknite na obrázok pre zväčšenie)

Ďalšie hviezdy týždňa >>