Hviezda týždňa: Suroviny na suši (Potraviny Orient)

Domáca príprava suši je nielen výzvou, ale aj dobrou zábavou. Preto vám Fresh Market prináša zaujímavé suroviny na prípravu suši ako ďalšiu hviezdu týždňa.

Skočiť na fotogalériu (naspodku)

Najdôležitejšie je naučiť sa vytvárať správne a zdravé kombinácie ingrediencií obsahujúce dôležité vitamíny. Napríklad konzumácia morských rias zvyšuje hladinu energie a zlepšuje náladu. Vhodný je aj ryžový ocot, ktorý je jemný k tráviiacemu systému a pomáha ho udržať v správnom chode.

Spomínané morské riasy, ryžový ocot, ale aj suši ryža, wasabi či sójová omáčka je iba zopár z mnohých produktov, ktoré ponúka prevádzka Orient potraviny.

Ak ste už podľahli chuti tohto japonského tradičného jedla, zostáva iba jediné – hor sa do prípravy.

Platnosť

pon 06. 02. ~ sob 11. 02. 2017 (6. týždeň)

Orient potraviny

~ exotické potraviny ~ web ~ facebook ~ foursquare

Predajňa je otvorená počas pracovných dní i v sobotu. Nájdete ju na prízemí (pozrite si plánik).

V predajni nájdete široký sortiment ázijských potravín vrátane korenín a ďalších ochucovadiel, kávy, hotových nápojov, sladkých i slaných pochutín.

Spomeňme vodu z pomarančových kvetov – Chtoura používanú nielen v cukrovinkách, ale pridať ju môžete aj do kuskusu či bulguru.

Veľkej obľube sa teší i jazmínový čaj vďaka svojim ukľudnujúcim a uvoľňujúcim účinkom. Tento zázrak pôvodom z Číny pri pravidelnom pití tiež výrazne posilňuje imunitný systém, čo sa v týchto chladných dňoch naozaj zíde.

Hviezda týždňa na sociálnych sieťach

facebook (produkt) ~ facebook (prevádzka) ~ instagram ~ twitter ~ google+

Krátky odkaz na tento článok: http://bit.ly/2jTLP2o

Fotogaléria

(kliknite na obrázok pre zväčšenie)

Ďalšie hviezdy týždňa >>