Hviezda týždňa: Prací gél s marseillským mydlom (Mydlinka)

Vo Fresh Markete bude tento týždeň hviezdiť čapovaný taliansky ekologický prací gél s marseillským mydlom značky Delizia.

Skočiť na fotogalériu (naspodku)

Medzi zákazníkmi najobľúbenejší, úžasne voňavý, efektívny na škvrny, vyrobený na rastlinnej báze, bez parabénov a fenolov, dermatologicky testovaný, netestovaný na zvieratách a najmä šetrný k životnému prostrediu (z viac ako 90 % biologicky odbúrateľný).

Je vysoko koncentrovaný, preto vám do prania stačí dať polovičné množstvo prípravku (cca. 50 ml na 5 kg bielizne) v porovnaní s bežným produktom.

Navyše si ho môžete prísť načapovať do vlastnej starej plastovej fľaše, alebo si v Mydlinke môžete kúpiť novú a používať ju skrátka už navždy.

Systém predaja nalievanej drogérie šetrí životné prostredie, vašu peňaženku a myslí na budúce generácie. Ako je to možné?

Ako nakupovať čapovanú drogériu

Systém je rovnaký, ako keď si kupujete ovocie alebo zeleninu. Prídete do Mydlinky so svojou čistou fľaškou, prípadne si ju zakúpite v obchode. Obsluha vám naplní fľašu požadovaným množstvom, aj úplne minimálnym na jedno použitie. Fľaša sa odváži a nalepí sa etiketa s označením produktu, ktorý je v nej.

Je to veľmi jednoduché a môžete si kúpiť viac druhov rôznych výrobkov. Nie ste viazaní na celé balenie, ale kupujete len toľko, koľko naozaj potrebujete.

Prací sortiment

Okrem takmer univerzálneho pracieho marseillského gélu je v ponuke ďalších 11 druhov pracích gélov podľa druhu bielizne a funkčnosti, krásnymi vôňami a farbami. Ďalej je v ponuke 7 druhov aviváží, pričom 5 druhov má totožné vône s gélmi na pranie, aby sa vône nemiešali.

V Mydlinke nájdete spolu 35 druhov prostriedkov na rozlievanie. Okrem pracích gélov, aj aviváže, odstraňovače škvŕn, čistiace prostriedky, či prostriedky do umývačky riadu. Viac >

Pozvánka

V Mydlinke sa potešia z nových, aj starých návštevníkov, ale aj z tých, ktorí ešte váhajú. Lebo žiť v harmónii s prírodou je najviac, čo môžeme urobiť pre našu „Modrú mamu“.

Neváhajte, vezmite si vlastnú fľašu a príďte si dať načapovať svoju prvú dávku :)

Platnosť

pon 19. 09. – sob 24. 09. 2016 (38. týždeň)

Mydlinka – ekodrogéria

facebook

Predajňa je otvorená počas pracovných dní i v sobotu. Kompletné otváracie hodiny nájdete nižšie vo fotogalérii alebo na facebooku. Mydlinku nájdete na prízemí (pozrite si plánik).

V predajni nájdete sortiment čapovanej talianskej eko drogérie Delízia (pranie a domácnosť), ekologické prípravky Tiera Verde (pranie, čistota domácnosti) a bio kozmetiku zameranú pre všetky vekové kategórie (telo, vlasy, tvár).

Produkty Delizia sú z viac ako 90 % odbúrateľné v prírode, nie sú testované na zvieratách (ani jednotlivé zložky a ani hotové produkty), sú bez parabénov a fenolov, sú to talianske produkty, ktoré spĺňajú nariadenia HACCP, majú certifikát kvality na národnej aj medzinárodnej úrovni ISO 9001.

Kto by chcel používať produkty 100% bio rozložiteľné v prírode, môže si vybrať z prípravkov Českého výrobcu Tierra Verde, ktoré sú vhodné aj na senzitívnu a atopickú pleť.

Hviezda týždňa na sociálnych sieťach

facebook (produkt) ~ facebook (prevádzka) ~ instagram ~ twitter ~ google+

Krátky odkaz na tento článok: http://bit.ly/2cVAsnq

Fotogaléria

(kliknite na obrázok pre zväčšenie)

Ďalšie hviezdy týždňa >>