Hviezda týždňa: Pivo BrewDog Elvis Juice (Pivný raj) (predĺžené)

Vo Fresh Markete bude tento týždeň hviezdiť špeciálne svetlé pivo – Elvis Juice 6,5% Alk / grapefruit infused IPA – od škótskeho pivovaru BrewDog!

Skočiť na fotogalériu (naspodku)

Elvis Juice je plný trpkej dreňovej grapefruitovej kôry. Táto IPA má karamelový sladový základ podporený kompletným konečným preťažením – grapefruitová kôra na vrchu intenzívneho aromatického chmeľu. Vlny strhujúcej borovice, pomaranča alebo grapefruitu završujú túto IPU plnú citrusov.

Za týmto pivom si hrdo stojí aj naša prevádzka Pivný raj, kde ho tento týždeň môžete zadarmo ochutnať v čapovanej verzii.

Dobehnite do Fresh Marketu na jedno a zažite jeho hviezdnu chuť! Fľaškovanej verzie je dostatok :)

Ochutnávka

Ochutnávka je naozaj zdarma a vzťahuje sa na malé degustačné množstvo piva. Ak si niekto objedná malé či veľké čapované pivo, už zaň riadne zaplatí.

Aktualizácia 31. 7. 2016

Pre veľký úspech pokračuje ochutnávka zdarma. Na výčape sa vystriedajú Elvis Juice a Punk IPA.

Punk IPA je kultovka, ktorá sa jednoducho musí ochutnať! Toto svieže prírodné pivo plné chuti je poctou klasickým IPA rokov minulých. Úžasne ovocný chmeľ z Nového Zélandu dodáva totálnu explóziu plnú chute tropického ovocia a ostro horké, suché zakončenie. Odvážne chmele vyrovnáva ľahká keksíková chuť špeciálneho druhu sladu – Biscuit Malt. Zakončenie je agresívne a suché, chuť chmeľu jemne prebíja príjemne hrejúci alkohol.

Platnosť

pon 27. 06. – sob 02. 07. 2016 (26. týždeň)
pon 04. 07. – sob 09. 07. 2016 (27. týždeň) (v predĺžení)
pon 01. 08. – sob 06. 08. 2016 (31. týždeň) (v predĺžení)

Pivný raj

facebook

Predajňa je otvorená počas pracovných dní od 8.00 do 19.00, v sobotu od 8.00 do 14.00. Nájdete ju na prízemí (pozrite si plánik).

Pivný raj je jedinečný kamenný obchod s veľkým výberom fľaškovaných pív – od lokálnych slovenských výrobcov až po dovoz zo zahraničia. Ochutnať môžete aj čapované pivo podľa dennej ponuky či nealko limonádu Chmelonádu.

Hviezda týždňa na sociálnych sieťach

facebook (produkt) ~ facebook (prevádzka) ~ instagram ~ twitter ~ google+

Krátky odkaz na tento článok: http://bit.ly/2aplbIb

Fotogaléria

(kliknite na obrázok pre zväčšenie)

Ďalšie hviezdy týždňa >>