Fresh Market Hviezda tyzdna Ovsene vlocky paleo ako zivotny styl

Hviezda týždňa: Ovsené vločky (Paleo ako životný štýl)

Dennodenne sa presviedčame, že raňajky sú najdôležitejším jedlom dňa. Aby sme získali potrebnú energiu do náročných povinností počas dňa sú výborným pomocníkom práve ovsené vločky – naša hviezda týždňa.

Skočiť na fotogalériu (naspodku)

Sú nielen výborným zdrojom vlákniny, vitamínov, minerálov a stopových prvkov, ale svoje využitie nájdu aj pri redukcii hmotnosti. Dokonale prečistia tráviaci trakt od všetkých nečistôt a udržia naštartovaný metabolizmus. Či už si z nich pripravíte chutnú kašu, ovsené lievance alebo ich zapečiete, zostáva len na vás.

Ak hľadáte klasické alebo bezlepkové ovsené vločky, navštívte vo Fresh Markete prevádzku Paleo ako životný štýl, kde nájdete aj niekoľko ďalších druhov.

Platnosť

pon 10. 04. ~ sob 22. 04. 2017 (15. a 16. týždeň)

Fresh Market bude v piatok 14. apríla a v pondelok 17. apríla 2017 sviatočne zatvorený.

Paleo ako životný štýl

obchodík bez lepku, cukru a laktózy ~ facebook

Predošlé hviezdy týždňa: bezlepkový paleo chlieb, syr pecorino sardo

Predajňa je otvorená počas pracovných dní i v sobotu. Nájdete ju na prízemí (pozrite si plánik).

Namiesto ovsených vločiek môžete vyskúšať granolu, čo je zmes ovsených vločiek, orechov, mandlí, medu, semienok a hrozienok, pričom obsahuje celý rad prospešných a dôležitých živín. Alebo novinku amarantové müsli? Nielen že má zrno amarantu vysokú výživovú hodnotu, ale zároveň je prirodzene bezlepkové takže si prídu na svoje aj celiatici.

V predajni nájdete široký sortiment bezlepkových výrobkov, napríklad chleby, cestoviny, či bezlepkové snacky alebo krekry naslano i nasladko. Cestoviny sú v ponuke z prosa, ciroku, quinoy, zo sézamu, ale aj z múky zo zelených banánov.

Paleo ponuku dopĺňajú kvalitné tuky ako kokosový a olivový olej, orechové maslá, ďalej produkty Power / Powerlogy, jogurty z kokosoveho mlieka bez mliečnej bielkoviny a cukru v príchutiach čučoriedka, malina, čerešňa, mango a čistý.

Hodiť sa vám možno bude aj ovocie sušené mrazom (lyofilizované), napríklad do raňajkovej kaše, pudingu, koláča alebo len tak, ako chips. A samozrejme čerstvé zákusky alebo datle :)

Hviezda týždňa na sociálnych sieťach

facebook (produkt) ~ facebook (prevádzka) ~ instagram ~ twitter ~ google+

Krátky odkaz na tento článok: http://bit.ly/2oPfhsd

Fotogaléria

(kliknite na obrázok pre zväčšenie)

Ďalšie hviezdy týždňa >>