Fresh Market Hviezda tyzdna Kava Goppion Cappucetto Rosso

Hviezda týždňa: Káva Goppion (Cappucetto Rosso)

Ak patríte k ľuďom, ktorí si potrpia na kvalitnú taliansku kávu, zbystrite pozornosť. Fresh Market vám prináša novú hviezdu týždňa – skvelú výberovú kávu Goppion.

Skočiť na fotogalériu (naspodku)

Zlatá zmes brazílskej a stredoamerickej arabiky s vyváženou chuťou a dlhotrvajúcim čokoládovým retrogustom. Ulahodí tým, ktorí majú záujem o kávu s nízkym obsahom kofeínu.

Kávy Goppion majú výnimočnú „goppionovskú“ chuť, ktorá nie je ani kyslá, ani horká. Zrná dopestované na rôznych plantážach sa pretriedia a pomalým pražením si zachovajú svoju chuť a vôňu. Ešte pred pražením odborníci starostlivo sledujú, či je zachovaný rovnaký odtieň surového zeleného kávového zrnka, rovnaká veľkosť a tvar.

Keďže zrná z rôznych plantáží majú rôzne krivky praženia, v Goppion caffé ich pražia oddelene, aby vzácne vonné oleje kávových zŕn nevyprchali. Výberové zrnká sa následne po upražení skombinujú, čím vzniká tá správna zmes.

Kávu Goppion nájdete v špecializovaných talianskych potravinách Cappuccetto rosso, čo v preklade znamená Červená čiapočka.

Platnosť

pon 24. 04. ~ sob 29. 04. 2017 (17. týždeň)

Cappuccetto rosso

talianske potraviny, drogéria ~ web ~ facebook

Predajňa je otvorená počas pracovných dní i v sobotu. Nájdete ju na prízemí (pozrite si plánik).

Nájdete tu nielen široký výber Barilla cestovín, ale i omáčok, ktoré prekvapivým spôsobom kombinujú jednoduché a chutné prísady. Rozmanitou ponukou navyše obohatia váš stôl s novými príchuťami a urýchlia vám tak varenie po náročnom dni. V neposlednom rade tu máte na výber aj rôzne druhy olivových olejov i lákavých talianskych pochúťok.

Hviezda týždňa na sociálnych sieťach

facebook (produkt) ~ facebook (prevádzka) ~ instagram ~ twitter ~ google+

Krátky odkaz na tento článok: http://bit.ly/2pq8jdO

Fotogaléria

(kliknite na obrázok pre zväčšenie)

Ďalšie hviezdy týždňa >>