Hviezda týždňa: Detské bio čaje Sonnentor (Zelený obchod)

Veríme, že našou novou hviezdou týždňa potešíme priaznivcov zdravia a aj tých najmenších. Detská sada bio čajov značky Sonnentor je v prevádzke Zelený obchod veľmi obľúbená hlavne vďaka svojej poctivosti.

Skočiť na fotogalériu (naspodku)

Ručne zbierané a balené bylinky vytvárajú nielen skvelú harmonickú chuť, ale malých nezbedníkov tiež posilnia a dodajú im vitamíny. Vrecúška sú navyše vyrobené z rozložiteľného materiálu, pričom pozoruhodné je aj to, že rôzne zmesi čajov sú vhodné pre deti už od 6 mesiacov.

Zastavte sa a vyberte si zo širokej ponuky detských čajov chutných a praktických do školy, škôlky alebo len tak počas dňa, či na cesty.

Platnosť

pon 13. 02. ~ sob 18. 02. 2017 (7. týždeň)

Zelený obchod

~ biopotraviny, zdravá výživa, čaje ~ web ~ facebook ~ foursquare

Predajňa je otvorená počas pracovných dní i v sobotu. Nájdete ju na prízemí (pozrite si plánik).

Zelený obchod ponúka bohatý čajový a bylinný sortiment. Okrem zelených, bielych čajov tu objavíte aj netradičné himalájske i ajuvérdske zmesi.

Dodržiavanie pitného režimu vám uľahčia tiež znovupoužiteľné ekologické fľaše s krásnym dizajnom. Či už nájdu svoje využitie ako darček pre blízkych alebo budú vašim verným spoločníkom je iba na vás.

Na svoje si prídu aj ľudia s bezlaktózovou alebo bezlepkovou diétou. Nájdete tu špeciálny sektor s potravinami bez gluténu, ale i v rámci predajne produkty prirodzene bezlepkové. Od múky cez chlieb, pečivo, cestoviny až po sladké i slané dobroty.

Hviezda týždňa na sociálnych sieťach

facebook (produkt) ~ facebook (prevádzka) ~ instagram ~ twitter ~ google+

Krátky odkaz na tento článok: http://bit.ly/2kDwHCm

Fotogaléria

(kliknite na obrázok pre zväčšenie)

Ďalšie hviezdy týždňa >>