Hviezda týždňa: Chlieb (Naglreiter – Spusta – Rudla – Babičkine buchty)

Každý máme nejaký ten svoj obľúbený chlieb – zemiakový, do chrumkava vypečený, s jemnou kôrkou, biely, tmavý, slnečnicový či bezlepkový.

Skočiť na fotogalériu prevádzky (naspodku): Naglreiter, Babičkine buchty, Spusta alebo Rudla

Druhov je dnes už naozaj veľa, ale vždy je to chlieb. Je tu s nami oddávna vo svojich najrôznejších podobách a je základom našej stravy. Za rok podľa štatistík skonzumuje na Slovensku každý z nás viac ako 35 kilogramov chleba.

Nájdete ho samozrejme aj vo Fresh Markete a hneď v niekoľkých prevádzkach: Naglreiter, Babičkine buchty, Spusta a Rudla.

Platnosť

pon 20. 03. ~ sob 25. 03. 2017 (12. týždeň)

Prevádzky

Predajne sú otvorené počas pracovných dní i v sobotu. Nájdete ich na prízemí (pozrite si plánik).

Naglreiter

~ pekáreň ~ web

Skočiť na fotogalériu (nižšie)

Prevádzka Naglreiter považuje prípravu chleba za veľkú vášeň. V ich ponuke nájdete sedliacky, bio ražný, celozrnný chlieb a mnoho iných. Alebo máte chuť na špaldový rožok, šišku s marmeládou či brioškovú vianočku? Samozrejmosťou je slané i sladké pečivo, bagety či obložené žemle.

Babičkine buchty

~ chlieb, pečivo, maďarské zákusky ~ foursquare

Skočiť na fotogalériu (nižšie)

Určite sa oplatí navštíviť aj prevádzku Babičkine buchty, kde vás čaká napríklad ražný tekvicový, špaldový i farmársky kváskový chlieb a ďalšie nielen z vychýrenej lipótskej pekárne. Okrem rôznych ďalších druhov si tu môžete pochutiť na jablkovom i tvarohovom pité alebo makových a gaštanových rožtekoch. Takisto tu zoženiete vybornú smotanu, bryndzu, mlieko, kefír i domáce maslo.

Spusta

~ kaviareň, pekáreň ~ chlieb, pečivo, zákusky, chlebíčky, bagety, káva ~ web ~ facebook ~ foursquare

Skočiť na fotogalériu (nižšie)

Pekáreň a kaviareň Spusta denne prináša na pulty čerstvý tovar od českých a slovenských dodávateľov. V ponuke nájdete okrem rôznych druhov chleba i sladké, slané pečivo, obložené chlebíčky, bagety a tiež aj domáce koláče či šaláty. Navyše sa tu môžete zastaviť na lahodnú šálku kávy. Nájdete u nich aj skvelé bezlepkové produkty.

Rudla

~ pekárenské výrobky ~ web ~ facebook

Skočiť na fotogalériu (nižšie)

Aj pekáreň Rudla je prevádzkou, kam možno zájsť po výborný grahamový či slnečnicový chlieb. Pochutiť si ale môžete aj na oškvarkových pagáčoch, cereálnych croissantoch so syrom, osích hniezdach či dokonca tyčinkách z lístkového cesta a ďalších pekárenských a cukrárenských výrobkoch. Aj tu nájdete bezlepkové produkty.

Hviezda týždňa na sociálnych sieťach

facebook (produkt) ~ facebook (prevádzky: Naglreiter, Babičkine buchty) ~ facebook (prevádzky: Spusta, Rudla) ~ instagram ~ twitter ~ google+

Krátky odkaz na tento článok: http://bit.ly/2mhm4tT

Fotogaléria – Naglreiter

(kliknite na obrázok pre zväčšenie)

Fotogaléria – Babičkine buchty

(kliknite na obrázok pre zväčšenie)

Fotogaléria – Spusta

(kliknite na obrázok pre zväčšenie)

Fotogaléria – Rudla

(kliknite na obrázok pre zväčšenie)

Ďalšie hviezdy týždňa >>