Fresh Market Hviezda tyzdna Bio stavy Bio meat

Hviezda týždňa: Bio šťavy (Bio meat)

Obohaťte na jar svoj organizmus výživnými látkami. 100% prírodné bio šťavy lisované za studena z čerstvého ovocia a zeleniny sú skvelou možnosťou, ako si doplniť všetky dôležité živiny. Preto sú aj našou hviezdou týždňa.

Skočiť na fotogalériu (naspodku)

V prevádzke Bio meat nájdete hneď niekoľko druhov. Napríklad šťavu z červených ríbezlí, ktorá pri pravidelnom pití odstraňuje únavu, spomaľuje vývoj sklerózy a tiež čistí organizmus. Alebo jahodovú šťavu pozitívne vplývajúcu na lepší výkon srdca, pľúc i na zápaly ústnej dutiny.

Navštívte Fresh Market a doprajte si túto vitamínovú nádielku.

Platnosť

pon 27. 03. ~ sob 01. 04. 2017 (13. týždeň)

Bio meat

web ~ facebook

Predajňa Bio meat je otvorená počas pracovných dní i v sobotu. Nájdete ju na prízemí (pozrite si plánik).

Bio meat sa zameriava na kvalitné slovenské mäso, mäsové a mliečne výrobky. V ponuke nájdete nielen hovädzie, teľacie a králičie mäso, ale i kačacie, jahňacie a kuracie. Nechýba ani mäso z diviny, ktoré je populárne aj vďaka svojej výraznej chuti. Viac sa zdozviete v predošlej hviezde týždňa – gazdovské kura premium.

Ponuku dopĺňajú eko a bio potraviny, drogéria a kozmetika vrátane kompletného sortimentu slovenskej značky Biomila. Okrem chutných bio čokolád, cukríkov či perníkov ponúkajú napríklad aj výborné víno.

Hviezda týždňa na sociálnych sieťach

facebook (produkt) ~ facebook (prevádzka) ~ instagram ~ twitter ~ google+

Krátky odkaz na tento článok: http://bit.ly/2mDV485

Fotogaléria

(kliknite na obrázok pre zväčšenie)

Ďalšie hviezdy týždňa >>