Hviezda týždňa: Bezlepkový paleo chlieb (Paleo ako životný štýl)

Tento týždeň by sme chceli vašu pozornosť upriamiť na veľmi chutný a tiež obľúbený bezlepkový paleo chlieb. Chlebík je každý deň čerstvý, ručne pripravovaný, bez konzervantov a farbív.

Skočiť na fotogalériu (naspodku)

Nájdete ho v niekoľkých chutných obmenách: tekvicový, ľanový, slnečnicový a makovo-kokosový. V každom z nich je ako základ použitá marantová múka, kokosová múka, múka z konjaky, psyllium a vajcia.

Ak si radi doprajete kvalitné potraviny, tak tento chlebík možno zaujme čestné miesto aj na vašom tanieri. Makovo-kokosový napríklad elegantne nahradí raňajkovú vianočku.

V krásnej a útulnej prevádzke Paleo ako životný štýl nájdete aj mnohé iné bezlepkové či paleo výrobky. Určite sa zastavte, všetko je tu výborné ;)

Platnosť

pon 26. 09. ~ sob 01. 10. 2016 (39. týždeň)

Paleo ako životný štýl

obchodík bez lepku, cukru a laktózy ~ facebook

Predajňa Paleo ako životný štýl je otvorená počas pracovných dní od 8.00 do 19.00, v sobotu od 8.00 do 14.00. Nájdete ju na prízemí (pozrite si plánik).

Paleo ako životný štýl je spojené s predajňou Dobré syry, odkiaľ žiari ďalšia hviezda týždňa – sardínsky ovčí syr Pecorino Sardo.

Okrem spomínaných výborných chlebov nájdete v predajni Paleo ako životný štýl aj mnohé iné bezlepkové výrobky, napríklad najrôznejšie druhy cestovín, či bezlepkové snacky alebo krekry naslano i nasladko. Cestoviny sú v ponuke z prosa, ciroku, quinoy, zo sézamu, ale aj z múky zo zelených banánov.

Paleo ponuku dopĺňajú kvalitné tuky ako kokosový a olivový olej, orechové maslá, ďalej produkty Power / Powerlogy, jogurty z kokosoveho mlieka bez mliečnej bielkoviny a cukru v príchutiach čučoriedka, malina, čerešňa, mango a čistý.

Teraz majú na pulte aj čerstvé ďatle alebo figy. Hodiť sa vám možno bude aj ovocie sušené mrazom (lyofilizované), napríklad do raňajkovej kaše, pudingu, koláča alebo len tak, ako chips. A samozrejme čerstvé zákusky :)

Hviezda týždňa na sociálnych sieťach

facebook (produkt) ~ facebook (prevádzka) ~ instagram ~ twitter ~ google+

Krátky odkaz na tento článok: http://bit.ly/2cDgQm2

Fotogaléria

(kliknite na obrázok pre zväčšenie)

Ďalšie hviezdy týždňa >>