Fresh Market je od 1. júla 2015 dočasne zatvorený – náhradné pôsobiská prevádzok

Milí priaznivci, starý Fresh Market je od 1. júla 2015 dočasne zatvorený. Na jeseň 2015 otvoríme úplne nový Fresh Market. Budova i priľahlé parkoviská sú ohradené ako stavenisko s kontrolovaným vstupom.

FM zavrety

Naši obchodníci sú veľmi životaschopní a mnohí z nich už fungujú v náhradných pôsobiskách. Najbližšie k Fresh Marketu – v Koloseu – bude dočasne pôsobiť 5 obchodníkov: Ovocie a zelenina Majo, Chovateľské potreby, Kvetinárstvo Red Roses, Brew Bar Café a Zdravíčko EVERA. Ostatní sú roztrúsení po Bratislave alebo fungujú ako e-shop. Pár ich má letné prázdniny a otvoria až v novom Fresh Markete. (Do nového Fresh Marketu ide 90 % obchodníkov zo starého – samozrejme aj mnoho nových.)

Informácie o náhradných pôsobiskách našich prevádzok a trhovníkov nájdete v priebežne aktualizovanom facebookovskom fotoalbume Prevádzky a trhovníci – náhradné pôsobiská.

Prevádzky, ktoré nepokračujú v novom Fresh Markete, nájdete v zozname zrušených prevádzok.

O podrobnostiach a aktuálnom vývoji Vás budeme informovať na našej stránke pod štítkom nový Fresh Market a sociálnych sieťach facebook, google+, twitter.

Ďakujeme vám za priazeň a ospravedlňujeme sa za spôsobené nepohodlie.

Tešíme sa na jeseň!

Súvisiace odkazy:
12. 07. 2015 | Tento oznam na našom facebooku, google+ a twitteri
12. 07. 2015 | Zoznam prevádzok v starom Fresh Markete
08. 06. 2015 | Fresh Market dočasne zatvoríme 30. júna 2015