Fašiangový farmársky trh 2015

Srdečne Vás pozývame do Fresh Marketu na Fašiangový farmársky trh 2015, ktorý sa bude konať 13. a 14. februára 2015. Príďte zažiť fašiangovú atmosféru a nakúpiť si poctivé potraviny.

fasiangovy baner FRESH MARKET

Rýchla navigácia: materiály pre predajcov (naspodku)

Fašiangový farmársky trh 2015 ponúkne návštevníkom tradičné fašiangové občerstvenie: budú šišky, frgále, trdelníky, šamrole, punč, horúca čokoláda, cider, medovina, víno.

Tešiť sa môžete na kvalitné slovenské potraviny farmárskeho pôvodu ako je zelenina, ovocie, ovocné šťavy, syry, mlieko a mliečne výrobky z kravského i ovčieho mlieka, med, mak, orechy, mäso, gazdovské mäsové špeciality, biopotraviny, víno či medovinu. Predávať sa budú i remeselné výrobky z dreva, prútia, textilu či kože.

Fašiangový farmársky trh 2015 je v poradí trinásty farmársky trh vo Fresh Markete a prvý fašiangový. Zúčastnia sa ho predajcovia z viacerých kútov Slovenska. Cieľom farmárskych trhov a sezónnych podujatí je posilniť tradíciu v predaji slovenských poľnohospodárskych produktov, poctivých základných potravín, regionálnych špecialít a sčasti aj remeselných výrobkov.

KEDY
V piatok 13. februára od 8.00 do 19.00.
V sobotu 14. februára od 8.00 do 16.00.

POZVÁNKA
web ~ www.freshmarket.sk/fasiangovy-farmarsky-trh-2015/ (táto stránka)
facebook ~ www.fb.com/events/1602991303263977/

FOTKY ~ na facebooku

ZOZNAM PREDAJCOV ~ pestrý fašiangový mix :)

PROGRAM ~ ukážky kožiarskej výroby

FAŠIANGY ~ v tradičnej ľudovej kultúre

VÝZVA VEREJNOSTI
Ak máte svojho obľúbeného farmára/predajcu a chcete ho tam vidieť, pošlite mu odkaz na túto stránku. Naspodku nájde pokyny a materiály pre predajcov. Ďakujeme.

Tešíme sa na všetkých.

fasiangovy plagat FRESH MARKET

MATERIÁLY PRE PREDAJCOV
Ak sa chcete zúčastniť ako predajcovia, pošlite nám záväznú prihlášku najneskôr v pondelok 9. februára 2015. Tu si môžete stiahnuť všetky potrebné dokumenty.

pozvánka ~ doc ~ pdf
záväzná prihláška ~ doc ~ pdf
pulty ~ doc ~ pdf