Fresh Market Eko mama trhy 2017-04-29

Eko mama trhy

Práve mamičky sú hlavným bodom v rodine, dávajúce náruč lásky, zdravia a pohody. Eko mama trhy vám uľahčia cestu hľadania zdrojov a dodajú množstvo potrebných informácií pre zdravie celej rodiny.

Skočiť na: Ako bolo? ~ Fotogaléria

Krátky video zostrih (2 min)

Kedy

V sobotu 29. apríla 2017 od 08.00 do 15.00.

Kde

Vo Fresh Markete na Rožňavskej 1A v Bratislave. Mapu a možnosti parkovania nájdete v kontaktoch.

Pozvánka

~ web (táto stránka) ~ facebook

Eko mama trhy

Počas trhov sa odprezentujú predajcovia (profesionáli aj handmade tvorcovia), ktorí ponúkajú produkty aj služby s prihliadaním na zdravie, krásu, zdravý životný štýl a ekológiu. Okrem kúpy skvelých produktov sa môžete s nimi poradiť a zažiť zaujímavé a náučné chvíle.

Dozviete sa zaujímavé informácie, napríklad o kontaktnom rodičovstve, bylinkách, ktoré by vám doma nemali chýbať, zasmejete sa na tvárovej joge, obohatíte sa o zaujímavé recepty, mamičky sa budú môcť dať dokonca i profesionálne nalíčiť prírodnou dekoratívnou kozmetikou.

Trhy ponúknu predajné stánky s rozličným sortimentom. Nájdete v nich napríklad sadeničky, hand made oblečenie pre deti, drevené bytové doplnky, zdravé nápoje a cukrovinky, prírodné šperky a mnohé iné.

V sprievodnom programe, ktorý bude počas celej akcie prebiehať, sa zabavia nielen mamičky s deťmi, ale i páni si prídu na svoje. Celý Fresh Market bude žiť v duchu zdraviu prospešných výrobkov a ekologickej podpory.

Navštívte nás a zabavte sa v tento deň s celou rodinou. Tešíme sa na vás a na zdravie!

Program

Od 9.00 ~ ekologické tvorivé dielničky pre deti v detskom kútiku
10.00 ~ 12.00 live cooking
10.30 ~ vyskúšajte si tvárovú jogu
11.00 ~ viete všetko o aromaterapii?
12.00 ~ módna prehliadka modelov z recyklovaných materiálov (deti zo ZŠ Holíčska)
13.00 ~ ZUMBUCCA – mama dance art ~ tanec s deťmi v nosičoch za sprievodu netradičného hudobného nástroja
13.30 ~ bylinky pre celú rodinu
14.00 ~ prednáška Gabriely Tuatti ~ Bylinky v lone ženy
14.30 ~ tombola o krásne ceny

Ako bolo?

Na prvých Eko mama trhoch vo Fresh Markete ste mali možnosť poradiť sa o význame kontaktného rodičovstva a dojčení, zakúpiť si ručne šitý textil z eko certifikovaných materiálov, vyskúšať zdravšiu vodu na pitie, potešiť detičky ručne vyrobenou hračkou z prírodných materiálov, získať cenné rady bylinkárky Gabriely Tuatti, ovoniať silu byliniek, ktoré rastú vôkol nás, odskúšať kvalitu drevených odrážadiel pre deti.

Skočiť na fotogalériu

Ekologické tvorivé dielničky boli plné zábavy a náučných chvíľ. Ďakujeme Martine Zubákovej – Mikuláš Čert za úžasnú starostlivosť a kreativitu pre detičky. Úspech mala aj naša domáca plastelína (z múky), vytváranie kvietkov, sadenie byliniek

Vychutnávali ste silu zdravej zeleniny a ovocia smoothies, zakúpili si kamienky pre ochranu rodiny, poradili sa o používaní látkových plienok, nechali sa odfotiť a preniesť svoje spomienky na dekoračnú drevenú platničku.

Mali ste možnosť ochutnať raw koláčiky výherkyne súťaže Masterchef a pozrieť a ochtnávať naživo pripravené raňajky, zacvičili ste si tvárovú jógu, dozvedeli sa potrebné informácie o používaní aromaterapie v starostlivosti o celú rodinu, mamičky si zatancovali s detičkami v nosičom Zumbucca s Mama dance a mnoho iného.

Zapojili ste sa do zlosovania o úžasné ceny, výhercovia sú kontaktovaní pre ich odovzdanie. Ďakujeme za vašu účasť a tešíme sa na vás opäť.

Zdroj: Alžbeta Slezáková, verejná skupina Eko mama, zostrih na YouTube

Fotogaléria

(kliknite na obrázok pre zväčšenie)

Ďalšie podujatia >>

Kalendár podujatí nájdete aj na facebooku >>