Deň zdravia a športu vo Fresh Markete

Varenie s ochutnávkou, odborná prednáška o zdravej výžive, kruhový tréning, škola chrbta, meranie skladby tela, výživové poradenstvo a fitness karta MultiSport zdarma – to všetko ponúkne Fresh Market počas Dňa zdravia a športu v sobotu 11. júna do Fresh Marketu!

KEDY
V sobotu 11. júna 2016 od 10.00 do 14.00.

KDE
V budove nového Fresh Marketu na Rožňavskej 1A v Bratislave pred centrálnym schodiskom. Mapu a možnosti parkovania nájdete v kontaktoch.

Športovisko a mobilná kuchyňa budú na prízemí pred centrálnym schodiskom.

PROGRAM
~ Varenie a ochutnávka zdravých jedál s odborníkmi so Živa Food.
~ Odborná prednáška o zdravej výžive s odbornou lektorkou MultiSport Luciou Moncman
~ Kruhový tréning: efektívne cviky, ktoré pomôžu k lepšej kondícii bez rizika, že si ublížite. Pestrá zostava cvičení s pestrou škálou cvičebných pomôcok pod vedením trénerky MultiSport. O 11.00, 12.00, 13.00, vždy po 20 min.
~ Škola chrbta s odbornou lektorkou a trénerkou Miriam Šinglerovou. Kompenzácia sedavého zamestnania, ukážky ako správne sedieť, ako si prispôsobiť pracovisko a ako predchádzať problémom a bolestiam chrbtice.
~ Indická masáž hlavy a šije v podaní trénerky a certifikovanej masérky Michaely Šunderlíkovej, ktorá pracuje v Národnom centre zdravotníckych informácií.
~ Meranie skladby tela na prístroji Tanita (analýza telesného i viscerálneho tuku, BMI, svalovej hmoty, telesnej vody) s lektorokou MultiSport. Interpretácia výsledkov merania vo vytlačenej verzii, výživové poradenstvo.

Tréneri a lektori budú označení tričkami MultiSport a menovkami, takže ich ľahko nájdete.

BONUS #1
10.00 -13.00 vyhotovenie kariet MultiSport ZDARMA priamo na mieste na 10 dní každému, kto sa zastaví a bude mať záujem.

Kartu MultiSport môžete využiť v 220 zazmluvnených športoviskách po celom Slovensku, teda si zadarmo zašportovať v každom z nich.

BONUS #2
V Brew Bar Café dostanete k zdravému koláču kávu zadarmo. Na výber bude celkom 6 druhov:
~ Slivková bublanina, Vegan brownie (Dobrožrúti)
~ Nebeská mandľa, Náruč chutí (Mandlove)
~ Hokkaido s javorovým sirupom, Extra kokosový (Pán Koláčik Zdravo)

POZVÁNKA
web (táto stránka) ~ facebook

AKO BOLO?
Deň zdravia a športu sa vydaril, do pokojnej sobotnej atmosféry znela hudba i slová. Skladbu tela si nechalo zmerať 113 ľudí, masáž šije sa ušla 20 ľuďom, školou chrbta prešlo okolo 30 ľudí, len cvičencov bolo trochu menej, než sme čakali :) Na záver nás očarili falshmoboví tanečníci a publikum si popri natáčaní záznamu podupkávalo do rytmu.

FOTKY ~ album na facebooku