Deň šperkovania 2014

Priatelia, Jahodové dni tento rok nevyšli a najbližšie sa z veľkých akcií chystá až Jablkové hodovanie v októbri, no možno sa rozbehnú menšie podujatia v réžii samotných predajcov. Ako prvá lastovička sa na zajtra ohlasuje Deň šperkovania.

den sperkovania 2014

KEDY?
V sobotu 19. júla od 9.30 do 14.00. (zajtra)

POZVÁNKA
web ~ www.freshmarket.sk/den-sperkovania-2014 (táto stránka)
facebook ~ www.fb.com/events/310349285801218/ ~ Pridajte sa, diskutujte, pozvite svojich blízkych a známych alebo zdieľajte na svojom profile.

ČO TO JE?
Výpredaj strieborných šperkov za veľkoobchodné ceny v spolupráci s firmou RB šperk a ich veľkoobchodným partnerom. Udeje sa to po prvý raz v histórii tejto firmy a ak bude akcia úspešná, určite nebude posledná. Páni, keď si chcete doma šplhnúť, originálna ozdoba z produkcie RB Šperk je to pravé orechové.

Dámy si budú môcť dopriať líčenie hypoalergénnou kozmetikou a poradenstvo profesionálnych poradkýň. Okrem toho si budete môcť pozrieť i prácu umeleckého šperkára Davita Armenc z Arménska, ktorého šperky sú skutočne výnimočné a ojedinelé.

Už tradične si budete môcť vychutnať skvelé kávy, ktoré nám poskytla slovenská pražiareň Barzzuz. Ochutnať budete môcť z viac ako 40 druhov gurmánskych káv z celého sveta. Po návšteve v našej predajni zároveň získate kartičku 1+1 a na Barzzuz kávu. Tak budete môcť hocikedy do vedľajšej kaviarničky KafeHaus Barzzuz pozvať svojho známeho.

Keďže chceme, aby ste sa u nás skutočne cítili čo najlepšie, budete si môcť vychutnať i domáce vína z produkcie firmy VÍNO HRUŠKA a pridala sa i firma Olivovnik.sk s ochutnávkou kvalitného kokosového oleja, ktorý má mnoho blahodarných účinkov na zdravie.

Tešíme sa na všetkých.