Fresh Market Coffee Market

Coffee Market 2 – farmársky trh s vôňou kávy (aktualizované)

Po úspešnom májovom Coffee Markete tu máme septembrové pokračovanie. Coffee Market to je farmársky trh s vôňou kávy pre tých, ktorí kávu milujú, ale aj pre tých, ktorí si k nej práve hľadajú cestu. V piatok a sobotu 22. a 23. septembra k tomu prispejú nielen miestne kaviarne, ale aj stánky pražiarní či predajcov kávy a kávového sortimentu.

Skočiť na fotogalériu (naspodku)

Coffee Marekt je tu pre každého, kto má rád poctivé espresso, cappuccino, alebo alternatívne spôsoby prípravy kávy. Káva v šálke, v poháriku, čerstvo pražená a balená. Kávové čerešne premeníme na čaj (cascary) a pozrieme sa aj na kvalitu vody, ktorá je pri príprave spomínaných nápojov veľmi dôležitá.

Uvidíte ukážky praženia aj prípravy kávy a kávových nápojov. A tiež kávové zrnko v rôznych podobách – kávové koláče a sladké dobroty, kávové pivá či kávovú kozmetiku.

Ak ste fanúšikom dobrej kávy alebo ak sa chcete vo svete kávy iba zorientovať, Coffee Market je tu pre vás. Príďte stráviť príjemné chvíle s kávou či pri káve ;-)

Pozvánka

web (táto stránka) ~ facebook

Kedy

V piatok 22. septembra 2017 od 10.00 do 19.00.
V sobotu 23. septembra 2017 od 09.00 do 16.00.

Kde

V budove Fresh Marketu na Rožňavskej 1A v Bratislave. Mapu a možnosti parkovania nájdete v kontaktoch.

Plán rozmiestnenia stálych prevádzok a hosťujúcich stánkov nájdete vo fotogalérii alebo v tomto príspevku na facebooku.

Účastníci
Stabilné kaviarne-pražiarne a iné prevádzky

Fertucha pripraví sladké kávové dobroty, Pivný raj sa zameria na kávové pivné špeciály no a v plnom nasadení bude aj Barzuzz, či Brew Bar Café pod schodami.

Hosťujúce kaviarne-pražiarne

ROK Espresso Maker Slovakia & Czech Republic
Triple Five Roastery
black.
URBAN Coffee – Bratislava
Coffee VERONIA
Powerlogy
Caffe4U
Gallé
COLD LAB
Verticcio coffee & tea

Iní hostia:
Šungit Time
MARK face and body

Ponuka
Cascara

Čerešne vo Fresh Markete? Nič nezvyčajné. Coffee Market vám predstaví tie z kávovníka. Budete môcť ochutnať povzbudzujúci čaj zo sušených kávovníkových čerešní (dužín plodov kávovníka). Cascara je bohatá na antioxidanty, obsahuje kofeín a má sladkastú chuť, ktorá môže pripomínať šípky, jahody, maliny a rôzne iné ovocie (záleží od odrody kávovníka).

Kávová kozmetika

Káva výborne prospeje aj vašej pokožke. V podobe kávových peelingov Mark face and body vašu pokožku ošetrí, vyživí, zjemní a na dlhé hodiny jej dodá krásnu vôňu.

Kávové pivo

Pivný raj sa zameria na kávové pivné špeciály.

Fotogaléria

(kliknite na obrázok pre zväčšenie)

Ako bolo?

pripravujeme

Ďalšie podujatia >>

Kalendár podujatí nájdete aj na facebooku >>